Az, hogy a NER megbukott elég egyértelmű lett tavaly év végére, írtam is róla egy hosszabbat (Evangélium mindenkinek '22. december 7.). Na ez jó hír, gondolhatná a kedves olvasó (egyébként BUÉK!), de ne örüljön, mert nem biztos hogy Orbán Viktor NERjére nem Orbán Viktor fasztudjamég milye következik.
Megbukott a NER, tizenkét év után? Megbukott-e Orbán Viktor is? Sahár-e vagy egy szánalmas senki. Lepofozta-e Hari "Adam Smith" Seldon láthatatlan keze, hogy balrogként aláhullva utánunk csördítsen még egyet? Ilyen és hasonló dolgokról fogok írni ma.
A nyár egyik visszatérő élménye, hogy nem is annyira hülyének kinéző arcok megdöbbenve mondogatják, hogy ezt, ami most jön nem is tudták elképzelni. Hahó, Balfaszkáim, hol éltetek az elmúlt 12 évben?
A legtöbben valószínűleg unottan átgörgettek a mai 444.hu cikk felett, ami összeszedi, hogy milyen várható minisztériumi név és hatáskör cserék lesznek, új miniszterek, bukó és felemelkedő arcok. Én viszont – kivételesen nem a politika függőségem miatt – borzongással, majdnem félelemmel olvastam végig. Mit érdekel engem, hogy Lázár lesz-e a Paksi bővítés minisztere vagy mi, a […]
A választások után azt írtam, hogy megtanulta az ellenzék, hogy a csalódott Fideszeseket csak a Fidesz tudja megszólítani. MZP most ezt egy új szintre emelte a leckét.
A szégyen az, amit az elmúlt tizenkét évben Orbán Viktor kormánya sikeresen fel tud mutatni. Ahhoz, hogy újra szégyenkezés nélkül élhessünk el kell zavarni őket.