Cili: Nézd Apa, mijez a kenguju fején? Én: Az nem a feje, az a farka. Cili: De! Az a feje. Ez a fajka. – mutat a kenguru lábára Én: A kenguru anatómiáról még van mit tanulnod. Cili: Igen. Akkor mossuk je gyojsan.
Cili lenget egy papírdarabot Dávid előtt, aki persze rástartol. Cili elrántja előle. – Nem Dájid, nem szabad megfogni! Ez apujé! – Csak Te foghatod meg, vagy hogy van ez?! – Igen, csak én. Mejt én sokat teszek a tisztább föjdéjt.
Van két szép gyerekem és egy feleségem, akikkel ismerjük egymást. Ha együtt vagyunk, akkor túlnyomórészt békében élünk együtt és nem egymás mellett négyen, mi a bezzegapu, a bezzegannyu meg a bezzeggyerekek.