Politika

Nincs borítókép

olyan is lehet, hogy egy levél elveszik a postán (via index.hu) Ha én lennék a Magyar Posta vezérigazgatója, most szomorú lennék és kicsi aggodalommal tekintenék a jövőbe. Aki ebben az országban él az tudja jól, hogy milyen vacak a posta. Én például egy éve kértem egy levélre e-mail követést, fizettem érte, de soha nem kaptam elektronikus […]

Tizenhárom éve van kb. közöm a Telenorhoz, korábbi nevén Pannon GSM-hez. Náluk vásárolták nekem a szüleim az első mobiltelefonomat, valami egyszerű előfizetéssel. Azt a számot akkortájt adtam le, mikor 10 éve Budapestre költöztem, egy rövid időre akkor Vodafone feltöltőkártyás lettem, majd újra előfizetésem lett a Telenornál. Éveken át semmi gondom nem volt velük, a problémáim […]