Nincs borítókép
grafikai tervezés vs művészet
Jó dolog a grafika, logók, arculatok, mittomén (jut eszembe, elfelejtettem a Gergőnek elküldeni a pólóterveket), de túlságosan kötött, nincs benne szabadság. Ugyanez a helyzet az illusztrációval. Az animáció meg lassú. Ha festesz, nincsenek határok. Bármit megtehetsz. Most először életemben igazán szabadnak érzem magam. (Bociblog) Hát igen, mindenki más. Nekem pont azért tetszik jobban a tervezett […]