Egy remek családi fotó: Dávid és én
Ha ezt a képet feltölteném az egyik fotós közösségbe, bármelyikbe, amelyiknek tagja vagyok, akkor nem sok dicséretet kapna. Valószínűleg Dávid miatt egy pár like jönne, de egyébként csak az ugatás: túl magas az ISO (valóban: 6400) túl élesek a csúcsfények, sok helyen kiégett a gyerek fejét félbevágja a háttér zavaró a plusz fószer a háttérben […]