Lehet arról beszélni, hogy a Covid-19 halálozási mutatója nem túl nagy, meg lehet bohóckodni, hogy nem adatjuk be az oltást, de az biztos, hogy úgy leterheli az egészségügyet, hogy nem marad energia az egyéb betegségekkel foglalkozni. Sorban halnak meg azok az emberek, akik valószínűleg élnének még ha megkapják a szükséges ellátást, amit máskor meg is […]
Mindig hülyeségnek tartottam azt az érvet, hogy az Orbánék tudnak kormányozni ezért aztán bármit elnézünk nekik. Nekem végig az az alap bajom velük, hogy nem, egyáltalán nem tudnak kormányozni.
Kicsit nevetséges ez a „milyen pozícióban lesz Gyurcsány 2022-ben” vita. És ha tovább folytatódik, akkor az is egyértelmű, hogy a vitapartnereivel együtt vesztesben.
Van az idegesség, a káromkodás meg az üvöltözés, de az egyik kollégám ilyenkor még kódolás közben is úgy fújtat és veri a billentyűket, hogy elmegy a kedvem a világtól…
Az emberek ezekkel a maszkokkal inkább csak bohóckodnak (tisztelet a kivételnek). A legtöbben tessék-lássék ráhúzzák a szájukra, de az orrukra már nem. A múltkor láttam egy faszit, aki csak az orrára tűrte közben cigizett. 🙂 De az eddigi csúcstartó az a néni, aki gyorsan levette a maszkot amikor tüsszentett. #koronavírusnapló
Hát ki (még) nem rúgtak, de megszorítások vannak (=kevesebb pénz). No meg májusig home office. Aztán meglátjuk. Most megyek a gyerek tanszereiért az iskolába. Voltam drogériában, hát tiszta Románia a nyolcvanas években… #koronavírusnapló
A háziorvosom a LinkedIn alapján állandóan konferenciákra jár. Legalább már tudom, hogy az elmúlt 3 évben miért mindig a helyettesével találkoztam, ha szükség lett volna rá.