Nincs borítókép
Gyerekszáj
Ahogy Dávidot leteszem fürdés után, megnyomo véltlenül a lábat. – Aú, anya! Megnyomtál! – Jaj, ne haragudj, nem akartam. – Véletlen volt? – Igen persze. Nem haragszol? – Nem. (Suttogva:) Én mindig szeretlek… akkor is ha bántasz… 😮 * Belecsöppentem Dávid szájába a D-Vitamint. – Ez mire való? – Ez D-Vitamin, ettől leszbek erősek a […]