Nincs borítókép
Gyerekszáj
Dávid: – De én otthon akajok majadni. Én: – Kicsit menjünk a játszótérre majd. Tudsz homokozni, meg találkozhatsz a Zsombival. D.: – Hát jó, de nem szabad sokáig majadni a játszótéjen, mejt akkoj el fogok fájadni. #davidmondta #kimelimagat