Cilit puhítom, hogy a reggeli vérvétel minél simábban menjen (nem fog). Elmondom neki, mi fog történni, elborzadva néz rám. – De akkoj megszújnak és akkoj folyni fog a véjem? – Nem fog folyni csak úgy, hanem egy kis csőbe folyik, és aztán azt elviszik megvizsgálni. Cili szeme könnybelábad, kétségbeesve kérdezi: – De hova viszik? – […]
Cili a nyakamba ül, megyünk hazafelé. Szembejön két tini srác, beszélgetnek: -Mi a faszt képzel a Jani? -Nem tudom, bazmeg. Megyünk tovább, Cili reakciója: -Ezek a fiúk angolul beszélnek, mert nem értem.
Cili elhatározta, hogy megkóstolja a tonhalat (Rio Mare). Kimegy a konyhába, hallom a párbeszédet. Apja: – Itt van a hal. Cili: – De én döglött halat akajok enni! Apja: – Ez döglött hal. Cili: – Jó, de olyat, aminek van fajka! (Egybe halra gondolt.) #cilimondta
Dávid velünk reggelizik, Cili szokás szerint tisztes távolból néz minket. – Anya, szejetnék beöltözni Anna hejcegnőnek! … hm… inkább megvájom a Dávidot, hogy ne bojuljon ki. 😀 #cilimondta
„Képzeld el Anya, a Kingának az oviban pont ilyen cumija van, mint nekem. Csak neki …blablablabla, nekem pedig ilyen …blablabla (itt kihagyott az agyam, de a lényeg, hogy teljesen más – Zs.). Úgyhogy össze is bajátkoztunk! Eddig az Ivett volt a bajátja, de ő most a Flójával játszik. Én meg gondoltam, játszom szegény kis Kingával, […]