Politika

Nincs borítókép

Néha elkeseredek és morgok vagy kicsit eltöprengek, hogy milyen ország már ez a mienk, ez a Magyarország. Aztán mindig arra jutok, hogy lehetne jobb is, persze, de én szeretem. Így is. Pont így is. Néha úgy tűnik, hogy mindenkinek, még egy országnak is lehetnek rosszabb pillanatai. Magyarország most éppen egy ilyen periódusban van. Úgy nézek rá, mint egy kicsit agresszív depressziósra. 
Nincs borítókép

Dávid standard válaszai a mikor és miért kérdésekre: – Anya kézzed, bölcsiben sítam! – Sírtál? Mikor? – Máskoj. – És miért sírtál? – Azét. – Anya légyszi, autósat veszem fel! (egy autós nyári pizsamát látott meg a fiókban.) – Megbeszéltük, hogyha majd melegebb lesz, akkor veheted azt fel. – Apa mondta! – Mit mondott? – […]