Sokszor van a blogon gyerekszáj rovat, főleg Zsófinak köszönhetően, de most ez egy igen hosszúra nyúlt darab, ami az én szemszögemből mutatja be a gyerekek fura világát.
A gyerekek olyan mesét néznek, amiben a Mikulás karácsony este a kéményen át érkezik. Látom, hogy Dávid töpreng valamin. – Anya, van ennek a háznak kéménye? – kérdezi aggodalmasan. – Van. – Jó. – bólint megkönnyebbülten. #davidmondta
Dávid és Cili beszélgetnek arról, hogy ma nem találkoztak az ovi udvarán, mert Ciliéket kivitték egy játszótérre. C.: – Amikor mentünk el a repülős játszótérre, láttam, hogy Dávid ott motorozik az udvaron. Odakiáltottam Neked Dávid, de nem figyeltél. D.: (szemrehányóan) – Én integettem Neked, de Te nem integettél vissza! C.: – Dehogynem! Még kacsintottam is, […]
Azt tanácsolta a BKK reggel, hogy a kínai elnök látogatása miatt inkább tömegközlekedjünk. Téves, a busz is áll a dugóban, maradtam volna gyalogkakukk, már a melóban lennék. #hülyepolitikusok
Öltöztetem a gyerekeket, a végén szólok Cilinek, hogy jöjjön fésülködni. Riadtan felkapja a rózsaszín játék böröndjét és futtában szól vissza: – Nem akarok fésülködni, inkább megszökök Bécsbe! #cilimondta #apablog #itsmylife