Cili
Nincs borítókép
Gyerekszáj
– Anya! Itt a gyűjűd! – Az nem a gyűrűm, az egy kulcskarika. (Hihi) – Úgy néz ki, mint a gyűjűd. – Ezüst színű, az igaz, de ebbe még az én ujjam is 3x beleférne. Túl nagy. – … Na, nem baj. (jóságos hang) Majd belenősz! #cilimondta
Nincs borítókép
Gyerekszáj
Nyári szünet utáni első nap az oviban. Megyek Ciliért, teljesen fel van pörögve. Az öltözőben nem találjuk a cipőjét. Ekkor még többen vannak az öltözőben. – Hát hol van a cipőm, a fjancba? Megtaláljuk, beszélgetünk. – Mit játszottatok a szőnyegen, amikor megérkeztem? – Nem játszottunk semmit, csak leültünk, mejt az Ilu néni mondta, hogy üljünk […]
Nincs borítókép
Gyerekszáj
– Anya, itt egy bogáj. – Az nem bogár, csak egy kis elszáradt virágdarab. – Olyan, mint egy bogáj. – Igen, én is azt hittem rá az előbb. – Mit? – Hát hogy egy bogár. – Miéjt? Végtelen ciklusba kerültünk. #cilimondta
Dackorszak és elrontott nevelés
Ember legyen a talpán, aki szülőként hibák nélkül átvészeli a gyerek dackorszakát. Én ma este például csúnyán megbuktam.
Nincs borítókép
Gyerekszáj
Cili: – Dávid, ha nem akajsz lufizni, nem kell. Dávid: – Nem? Cili: – Hát lufizhatsz, csak azt mondom, hogy ha akajsz lufizni lufizzál, ha nem akajsz, akkoj nem muszáj. Dávid: – Ühüm. Cili: – Az a lényeg, hogy boldog legyél. #cilimondta
Nincs borítókép
Gyerekszáj
Pár este óta Cilinek saját mesét mesélek egy hisztis kisfiúról. Nagyon szereti hallgatni. Épp azt ecsetelem, milyen helyzetekben hisztizik a kisfiú, ahelyett, hogy szépen kérne. Ott tartok, hogy amikor vendégségben vannak, és a szülei azt mondják, hogy mennek, akkor rögtön sivalkodni kezd. Cili fèlbeszakít csukot szemmel: – Miéjt hisztizik? Én: – Szerintem tudod miért. Ismerős […]
Nincs borítókép
Gyerekszáj
Cili: – Mi van ejje a pólóra íjva? Én: – Isztambul Cili: – Akkoj ezt Isztambliából hoztuk? #cilimondta
Nincs borítókép
Gyerekszáj
Nem szejetném ezt csinálni, mejt gyakojolnom kéne. Nem szejetek gyakojolni. Igaz, a gyakojlást sem gyakojoltam még. #cilimondta
Nincs borítókép
Gyerekszáj
Én: – Miért sír a Dávid? Cili: – Hát… csak azéjt csaptam a kezéje, mejt volt rajta egy légy. Cili: – Nem szopom az ujjam anya, csak szeretem, ha nyálas, ezért nyálazom. #cilimondta