Fura egy hely lett ez a Magyarország. Annak örülök, hogy egy szocialista politikus nyert. Ez már a vég. http://index.hu/belfold/2016/02/28/nagy_a_verseny_salgotarjanban/
Pécsen Cili mindig közöttünk alszik. Kacsa éjjel költözködésre kényszerült Dávid miatt. Elvitte a párnáját, a takaróját Cilin hagyta. Reggel komoly szemrehányást kapott Cilitől, hogy miért vitte el a párnát. Kis idő múlva fésülöm, nyávog, hogy húzom. – Ne haragudj – mondom – De nem tudom, mitől tekeredett rá így a hajad a gumira… – Biztos […]
Oké, az 5 csillagot most kicsit megelőlegeztem a BKK ügyfélszolgálatnak, mert még nincs vége a sztorinak, de eddig egy alapvetően pozitív csalódást éltem meg. Már ha azt kivesszük a képletből, hogy elnyelte az automata a pénzemet.
Vita a gyerekszobából azon, hogy Cili segítsen rendet rakni. Nem nagyon van kedve hozzá. Csípőre tett kézzel áll. – De milyen bajejina az, aki pakol!? #cilimondta
De Ti, otthon a gyerekszobában gubbasztó senkiházi gyáva alakok. Ti, kapjátok össze magatokat azonnal és segítsétek ezeket az embereket, mert szükségük van ránk. És nélkülünk, szülők nélkül, ez nem megy.