Visszanő ami össztartozik

Őri András
Közzétéve 2022. június 3. · Frissítve 2022. június 3.

1980 óta rontom a levegőt, de 2001-ben kezdtem csak blogolni. Ennek már idestova 20 éve, de valahogy nem tudom megunni.

Ez a tartalom legutóbb 2022. június 3. napon lett frissítve (eredetileg 2022. június 3. napon került közzétételre). Előfordulhat, hogy elavult vagy már nem releváns.

Nézem a híreket fél kómás fejjel itt reggel és szembejön ez:

Márki-Zay Péter szomorúan figyeli, „ahogy a Fidesz és egyes ellenzékiek együttműködnek annak érdekében, hogy Magyarországon ne is legyen hiteles ellenzék”. Továbbá azt mondja: „Ahogy küzdünk a bal- és jobboldali korrupció ellen, úgy harcolunk a bal- és jobboldali hazugságok ellen is.” – 444.hu

Ez az MZP – Vona után – az elschifferesedés szomorú útjára lépett. (Bár nekem mindig gyanús volt, hogy eleve azon haladt.) Mindenesetre van egy fogadásom, hogy nemsokára saját YouTube észosztó műsora lesz és a Mandinernek ad majd exkluzív interjúkat.

A hozzászólások lezárva.